REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. 21-latek zatrzymany. „Znaczna ilość narkotyków”

PODKARPACIE. Blisko 40 gramów narkotyków znaleźli policjanci podczas kontroli samochodu na parkingu przy hali Podpromie. Policjanci kontrolowali pojazd w związku z podejrzeniem, że poruszające się nim osoby mogą posiadać niedozwolone środki. Znaleziona marihuana, należała do 21-letnigo mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

W nocy z wtorku na środę policjanci sprawdzali informacje dotyczące osób, które mogą posiadać niedozwolone środki odurzające. Osoby te miały znajdować się w stojącym na parkingu przy hali Podpromie samochodzie marki BMW.

Na miejscu funkcjonariusze zauważyli wskazany pojazd. Przebywało w nim trzech mężczyzn. Podczas kontroli jeden z nich wydał policjantom woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. 21-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego powiedział, że jest to marihuana, którą posiadał na własny użytek.

W związku z tym, 21-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Badanie potwierdziło, że jest to marihuana.

Wyjaśnieniem sprawy i zebraniem materiału dowodowego zajęli się policjanci z wydziału do zwalczania przestępczości pseudokibiców. W środę akta sprawy funkcjonariusze przekazali do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów i doprowadzili tam zatrzymanego.

Prokurator wszczął w sprawie śledztwo i przesłuchał mężczyznę, któremu przedstawił zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec 21-latka zastosowano policyjny dozór.

źródło: KWP Rzeszów

foto nagłówek: poglądowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PODKARPACIE. 30-letni kierowca wjechał po zamykający się szlaban! (VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

23-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)