REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Regularnie okradała dwa markety

PODKARPACIE. Za przestępstwo kradzieży odpowie 30-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego. Kilka dni temu kobieta została ukarana mandatem za kradzież artykułów spożywczych w jednym z kolbuszowskich marketów. Jak się okazało nie był to pojedynczy przypadek. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że kobieta od kilku tygodni regularnie okradała dwa kolbuszowskie sklepy.

Na początku maja kolbuszowscy policjanci interweniowali w jednym ze sklepów przy ul. Ruczki w Kolbuszowej, gdzie personel zgłosił kradzież artykułów spożywczych przez jedną z klientek sklepu. Funkcjonariusze wylegitymowali wskazaną kobietę. 30-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego została ukarana mandatem karnym, a towar wrócił do sklepu.

Sprawą zainteresowali się funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Policjanci przy pomocy sklepowego monitoringu ustalili, że nie był to jedyny przypadek. Z ich ustaleń wynika, że kobieta regularnie okradała sklep powodując straty na ponad tysiąc złotych. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili również, że podobnych kradzieży dokonywała w innym markecie przy ul.Tarnobrzeskiej w Kolbuszowej Dolnej. W drugim ze sklepów kobieta w okresie od lutego do maja ukradła towar o wartości ponad dwóch tysięcy złotych. Jak ustalili policjanci kobieta najczęściej korzystała z samoobsługowych stanowisk kasowych.

W sprawie trwają dalsze czynności. 30-latka odpowie za przestępstwo kradzieży.

KPP Kolbuszowa

14-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (3)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

***** ***2022-05-14 10:09:44
0 0
bo Unia jej nie dokładała i musiała z czegoś żyć
alfi2022-05-14 10:19:21
0 0
@***** *** ,a nie może żyć jak twoja matka..... z nierządu?
Wiesiek2022-05-14 21:13:59
0 0
Jak właściciel marketu kupi towar np za 3,50 a sprzedaje za 15 (made in China) to jest ok. Jak ty weźmiesz cukierka - toś przestępca. Jak kupujesz jeden chleb - a w kasie kasują ci trzy bochenki - to też jest ok tak? Jak na stacjach paliw ceny benzyny codziennie w górę to jest ok? Przecież jak przyjedzie cysterna na tą stację to przywozi kilka tysięcy litrów paliwa, a nie tylko 50 litrów. I też wszystko w jednej cenie - patrz faktura zakupu. Kiedy ten szał cenowy się skończy? Jak pracodawca robi cię każdego dnia w ch..a to jest ok, bo on pozwala ci zarabiać. Jak pracodawca nie odprowadza za ciebie od wielu miesięcy zusu - to jest ok? Patrz na składki zus w sanockim szpitalu! I to też ma być ok???