REKLAMA
REKLAMA

Podsumowanie działalności Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu. „Każda musi pisać swoją historię” (VIDEO)

Podsumowanie działalności Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu. „Każda musi pisać swoją historię” (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Jednym z punktów ostatniej sesji Rady Miasta Sanoka (25 sierpnia) dotyczył sprawozdania z działalności Sanockiej Fundacji Rozwoju i Sportu za 2021 rok. Zaprezentował je burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski.

Tomasz Matuszewski. Foto: archiwum UM Sanok

– Sanocka fundacja wspiera rozwój sportu i kultury w każdej grupie wiekowej. Otwarta dla chętnych, którym sport jest bliski w sposób rzeczywisty. (…) Kaidy klub, każde stowarzyszenie, które chciało przystąpić do Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu i korzystać z jakiejkolwiek refundacji, jest w stanie takie środki pozyskać. Oczywiście jeżeli wypełni odpowiednie dokumenty i będzie chciał współpracować – wyjaśniał Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka.

O komentarz do sprawozdania pokusił się radny Sławomir Miklicz.

Sławomir Miklicz. Foto: archiwum prywatne.

– Nie wracajmy do tego co było, bo pewnie Pan burmistrz broniłby pewnych zdarzeń. Pewne zdarzenia nie powinny mieć miejsca. Zostawmy to. Niech ta fundacja zacznie działać, do czego faktycznie została powołana. Kibicuję prezesowi, aby to się powiodło. Służę swoim doświadczeniem i wiedzą. Trzeba też poszukać źródeł finansowania tych „ponad sanockich”. To myślę jest clou do sukcesu tej fundacji – stwierdził radny.

– Każda fundacja musi pisać swoją historię. Szczególnie tę historię finansową, czyli budżet, który jest często w projektach możliwy do zrealizowania, jeżeli fundacja będzie istniała minimum trzy lata i będzie miała swoją historię działalności, choć my już teraz staramy się w różnego rodzaju projektach uczestniczyć. – zakończył burmistrz.

Pełne sprawozdanie w materiale filmowym.ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Kierunki rozwoju? Prezes spółdzielni mieszkaniowej mówi otwarcie (VIDEO)

 

06-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)