REKLAMA
REKLAMA

POLSKA. Zabójstwo trzech chłopców. Policja poszukuje ojca jednego z nich! (FOTO)

POLSKA. Policjanci prowadzą poszukiwania za 42-letnim Radosławem Kolasińskim. Mężczyzna poszukiwany jest do sprawy zabójstwa trójki chłopców, których ciała zostały wczoraj znalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku.

Informowaliśmy o tym tutaj: POLSKA. Tragedia. Znaleziono ciała trzech chłopców z ranami ciętymi szyi!

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku prowadzą intensywne czynności w sprawie zabójstwa trzech chłopców w wieku od 8 do 17 lat. Ich ciała z ranami ciętymi 09.03.2022 r. zostały odnalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku.

Do sprawy zabójstwa policjanci prowadzą poszukiwania za 42-letnim Radosławem Kolasińskim.

Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami. Najmłodszy był jego synem. Wczoraj po południu samochód, którym poruszał się płocczanin, został odnaleziony w miejscowości Wykowo, w rejonie rzeki Wisły – przekazują policjanci.

Do działaniach poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące.

– W tej chwili kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania za 42-latkiem. O szczegółach prowadzonych działań operacyjnych nie informujemy. Śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku – dodają funkcjonariusze.

Prokuratura Rejonowa w Płocku w ramach prowadzonych czynności do sprawy zabójstwa, wydała decyzję o publikacji wizerunku poszukiwanego Radosława Kolasińskiego.

Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był: w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach; szalik typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę i buty sportowe koloru niebieskiego.

Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się – stopy do zewnątrz, chód szybki.

Jeśli posiadasz informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, prosimy o pilny kontakt z Policją pod nr alarmowym 112 oraz pod nr. tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01.

źrodło: KWP w Radomiu / mw


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Zderzenie dwóch busów na autostradzie! Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)


PODKARPACIE: Śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych!


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

11-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)