REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Jechał 113 km/h! Wysoki mandat, sporo punktów

DŁUGIE / PODKARPACIE. Kierujący peugeotem, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 113 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Za popełnione wykroczenie otrzymał mandat karny w wysokości 2000 złotych i 14 punktów karnych. Po raz kolejny apelujemy o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

Wczoraj około godz. 8.30, w miejscowości Długie, policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem marki Peugeot. Okazało się, że mężczyzna znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził 113 km/h.

Za popełnione wykroczenie, 66-latek został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych i 14 punktami karnymi. Stracił też prawo jazdy na 3 miesiące.

Apelujemy do kierujących o przestrzeganie dozwolonych limitów prędkości. Pamiętajmy, aby jechać wolniej w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Nadejście jesiennej aury sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne i mogą być niebezpieczne. Częste opady deszczu czy spadające liście powodują, że jezdnia bywa mokra i śliska, a droga hamowania zdecydowanie się wydłuża.

Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.

KPP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Przekroczył prędkość, był pijany, z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji.

26-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)