REKLAMA
REKLAMA

Przekroczył prędkość o 71 km/h! Stracił prawo jazdy. Zapłaci 2500 zł

PODKARPACIE. O 71 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 33-letni kierowca mazdy. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dębiccy policjanci, za nadmierną prędkość, zatrzymali jeszcze uprawnienia do kierowania dwóm innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Od soboty, na terenie powiatu dębickiego, 3 kierowców straciło uprawnienia do kierowania. Przyczyną była nadmierna prędkość. Wśród nich był 33-letni mieszkaniec Ocieki, który kierując mazdą, jechał przez miejscowość Brzeźnica i dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył o 71 km/h. Policjanci za popełnione wykroczenie nałożyli na kierowcę mandat w wysokości 2500 złotych oraz 10 punktów karnych.

Policjanci zatrzymali również prawo jazdy 29-letniemu mieszkańcowi Dębicy. Przez Tuszymę mężczyzna jechał peugeotem z prędkością 117 km/h. Tym razem kierowca został ukarany mandatem wysokości 2000 złotych oraz 10 punktami karnymi. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania, była 65-letnia mieszkanka Rzeszowa. W niedzielę w Tuszymie, w terenie zabudowanym, przy ograniczeniu do 50 km/h, jechała fordem mając na liczniku 109 km/h. Kobieta została ukarana mandatem karnym, wysokości 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

zdjęcie podglądowe

źródło: KPP Dębica


ZOBACZ RÓWNIEŻ: GRZEGORZ HERCUŃ: Okoniem do SYSTEMU! Edukacja domowa. MEDYCY SZUKAJĄ NOWEJ PRACY
tvPolska

11-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)