REKLAMA
REKLAMA

REGION. Auto kradzione. 20-letni kierowca bez uprawnień!

KROSNO. Krośnieńscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy podróżowali audi. Okazało się, że samochód został skradziony kilkanaście godzin wcześniej w rejonie Strzyżowa. Jeden z zatrzymanych posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty.

We wtorek w nocy, policjanci z krośnieńskiej drogówki kontrolowali ruch pojazdów na ulicy Krakowskiej w Krośnie. Przed godz. 1 w nocy, uwagę mundurowych zwróciło audi, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Samochód został zatrzymany do kontroli.

Za kierownicą pojazdu siedział 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, a na miejscu pasażera 17-letni krośnianin. Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych okazało się, że samochód kilkanaście godzin wcześniej został skradziony w rejonie Strzyżowa, a założone w audi tablice rejestracyjne, należą do innego pojazdu. Dodatkowo w czasie kontroli wyszło, że 20-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci zabezpieczyli do celów procesowych odzyskany samochód, który niebawem wróci do właściciela. Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do krośnieńskiej komendy. Tuż przed osadzeniem w policyjnym areszcie, 17-latek zaczął się nerwowo zachowywać. Okazało się, że próbował ukryć środki odurzające, które przy sobie posiadał.

Zatrzymani zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty. 20-latek odpowie za kradzież samochodu, za którą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Z kolei młodszemu z podejrzanych przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia lub pozbawiania wolności.

źródło: KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ: dr PIOTR RUBAS: BANKRUCTWO służby zdrowia i ZUS! Podatek dochodowy to HARACZ ! Bezprawie POLICJI ?
tvPolska

13-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)