REKLAMA
REKLAMA

REGION. Śmierć 24-letniego Ukraińca. Został pobity

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 24-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna został pobity w Mielcu na ulicy Mickiewicza przez 27-letniego obywatela Armenii. W sprawie trwają czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury.

W nocy z soboty na niedzielę, przed godz. 1 policjanci odebrali zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny na ulicy Mickiewicza w Mielcu. W wyniku doznanych obrażeń, 24-letni obywatel Ukrainy, pomimo udzielonej pomocy, zmarł na miejscu zdarzenia.

Zaraz po zdarzeniu policjanci zatrzymali do sprawy 27-letniego obywatela Armenii. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni byli razem w dyskotece przy ulicy Mickiewicza, po czym wyszli w trakcie imprezy i doszło między nimi do sprzeczki, która zakończyła się śmiercią obywatela Ukrainy.

Na miejscu zdarzenia policjanci z udziałem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchują świadków oraz analizują monitoringi. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. W sprawie trwają dalsze czynności.

źródło: KPP Mielec

foto nagłówek: poglądowe, archiwum Policji

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

NOWOSIELCE. 20-letni kierowca BMW otrzymał 5200 złotych mandatu!


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

09-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)