REKLAMA
REKLAMA

REGION. Wymachiwał nożem, groził śmiercią. Miał ponad 3 promile alkoholu

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu, na ulicy Lisa Kuli groził nożem przechodniowi. Mężczyzna obawiając się gróźb schronił się w budynku komendy. Policjanci ustalili adres podejrzanego i zatrzymali go w miejscu zamieszkania. Podczas interwencji, 36-latek naruszył nietykalność cielesną i znieważył funkcjonariuszy. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 23 grudnia około godz. 13.30. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, który przeszedł do komendy, na ulicy Lisa Kuli został zaczepiony przez nieznanego mężczyznę. Ten trzymając w ręce nóż i wymachując nim w jego kierunku zaczął grozić mu śmiercią. Obawiając się spełnienia gróźb, pokrzywdzony uciekł do budynku komendy.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci ustalili adres napastnika i niezwłocznie tam pojechali. Na miejscu zatrzymali 36-letniego mężczyznę, zabezpieczyli również składany nóż, którym mógł się posłużyć. Napastnika rozpoznał pokrzywdzony i 36-latek trafił do policyjnego aresztu.

Był pijany, badanie wykazało u niego ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. Podczas zatrzymania i doprowadzenia do jednostki był agresywny i wulgarny, wielokrotnie znieważył funkcjonariuszy oraz naruszył ich nietykalność cielesną.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany. Policjanci przedstawili mu zarzuty gróźb karalnych oraz naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia funkcjonariuszy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Rzeszów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PODKARPACIE. Dachowanie volkswagena na prostym odcinku drogi (ZDJĘCIA)

źródło, foto: OSP Głogów Małopolski / Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)