REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Kibice Stali zareagowali na plany organizacji marszu równości. Transparent na meczu (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Za miesiąc w Sanoku ma odbyć się historyczny pierwszy marsz równości. Tymczasem w mieście nie milkną echa zapowiedzi organizacji parady. Pojawiają się emocje i skrajne opinie. Ostatnio, do sprawy odnieśli się kibice Stali Sanok, wywieszając na trybunach stadionu Wierchy transparent.

Taki transparent zawisł na ostatnim domowym meczu IV ligi podkarpackiej (1 maja), w którym Geo-Eko Ekoballu Stal Sanok podejmowała Bieszczady Ustrzyki Dolne (1:0).

Na oficjalnym profilu kibiców Stali Sanok w opisie do zdjęcia czytamy:

Na płocie wywieszamy transparent ,, ZAKAZ PEDAŁOWANIA – Stal Sanok zawsze po prawej stronie ,, Odnosi się do próby organizacji w naszym miescie ,, marszu równości ,, 4 czerwca – pisownia oryginalna.

W nawiązaniu do naszej pierwszej publikacji dotyczącej marszu, w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku pytamy ponownie, czy policja otrzymała jakąkolwiek informację na temat marszu od organizatorów.

Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy pisemnej informacji w przedmiotowej kwestii – przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

foto (2): Tomasz Sowa

Niebawem na naszym portalu artykuł z opiniami na temat marszu liderów lokalnych struktur największych sił politycznych.

O planowanej organizacji marszu równości pisaliśmy tutaj:

Emocje wokół marszu równości w Sanoku (KOMENTARZE)

Marsz Równości w Sanoku? Tęczowy herb miasta (ZDJĘCIA)

grafika poglądowa

04-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)