REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Łącznik z rondem Beksińskiego. ZDJĘCIA z placu budowy

SANOK / PODKARPACIE. Budowa łącznika obwodnicy Sanoka z rondem Beksińskiego idzie aktualnie zgodnie z planem. Wybudowany łącznik ma za zadanie jeszcze bardziej odciążyć ruch samochodów w centrum miasta. Zadanie ma zostać zakończone na początku drugiego kwartału przyszłego roku. Publikujemy zdjęcia z placu budowy.

Na zdjęciu Piotr Uruski, poseł na Sejm RP.

Jak podkreślał we wrześniu na łamach naszego portalu poseł na Sejm RP Piotr Uruski. – Łącznik drogowy jest kolejnym wielkim przedsięwzięciem, które doszło do skutku tylko dzięki determinacji i uporowi śp. Burmistrza Tadeusza Pióro. Dziękuję radnym sejmiku Monice Brewczak i Adamowi Drozdowi za wspieranie tej inwestycji oraz zaangażowanie w sprawy Miasta Sanoka i regionu. Budowę łącznika zapowiadał marszałek województwa Władysław Ortyl wraz z burmistrzem Tadeuszem Pióro w 2015 roku i od tego momentu cały czas staramy się o środki i realizację tego niezwykle ważnego dla Sanoka przedsięwzięcia drogowego.

Wybudowany łącznik ma za zadanie jeszcze bardziej odciążyć ruch samochodów w centrum miasta, co wpłynie na bardziej płynną komunikację w całym regionie.

Łącznik będzie miał długość 1,4 km. Połączy on drogę wojewódzką nr 886 z drogą krajową nr 28 (obwodnica). W ramach zadania zostanie: wybudowana droga, przebudowane rondo im. Zdzisława Beksińskiego w zakresie budowy nowego wlotu, wybudowany zostanie wiadukt nad linią kolejową nr 108. Powstaną drogi dojazdowe, most nad dopływem do Potoku Płowieckiego, ścieżki rowerowe stanowiące dojście/dojazd do planowanej ulicy Śródmiejskiej i istniejącej ul. Śniegowej. Wybudowane zostaną ponadto zjazdy, przepusty czy urządzenia ochrony środowiska (w tym przejścia dla zwierząt).

Zdjęcia wykonane w dniu 16.11.2022.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Łącznik z rondem Beksińskiego. Większe możliwości rozwoju (FOTO)

18-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Sukces goni sukces2022-11-18 15:52:22
0 1
Sanocki Pat i Patachon, Pat narzeka na ciemności , zadaje pytania (dlaczego teraz a nie od przyszłego roku ) martwi się o bezpieczeństwo mieszkańców razem ze słupkiemgłupkiem. Patachon chwali się że ; Dotrzymujemy słowa! i wylicza "sztandarowe " inwestycje. Panie Pat i Patachon , prawda jest taka że; w ciągu siedmiu lat waszych rządów (7 lat) zadłużenie na główke obywatela wzrosło z 27 tyś do........41 tysięcy !!!! inflacja 18 % !!! i to nie jest jej ostanie słowo;) poziom ubóstwa cofnął Polskę do lat 2014-15 czyli wtedy jak przejmowaliście władzę (zatoczyli my koło??? ). to są fakty które można łatwo sprawdzić. Nie wyliczam dalej waszych "sukcesów" aha a dzięki wam ,wam z solidarnej ziobry czyli waszej kanapowej partyjki o realnym poparciu 0,5% , blokowane są przynależne nam fundusze europejskie. Macie się czym pochwalić :) ps macie sukces zapomniałem; ok 10 tyś ;) swoich własnych fotek wypuściliście w Polskę i Sanok ;) dla gawiedzi :) niech się ludziska cieszą jacy my fajni ;)
Odpowiedz
Będzie lepiej2022-11-18 16:47:45
0 0
W przyszłym roku ,jak ceny energii wzrosną o ok 100% a co za tym idzie ,żywność ,produkcja , usługi itp ciekawe ile zakładów upadnie bo nie będą w stanie udżwignąć wszystkich obciążeń ?.. Jak zwykle znajdą winnych ;) Bruksela , Putin i ....rowerzyści :) Brawo sanockie chłopaki ;)
Sanoczanin2022-11-18 15:59:25
0 0
Szkoda tylko ze w momencie wyboru opcji obwodnicy Sanoka wybrano ronda zamiast zjazdów bezkolizyjnych tak jak bylo w opcjach projektowych!!!!! A najgorsze jest właśnie to rondo na środku obwodnicy w dolinie - zmusza kierowców do hamowania często do zera a potem ruszanie i przyspieszanie... gdzie tu logika, gdzie ekologia - a tak walczy się z piecami a tu tyle spalin się generuje przy ruszaniu i rozpędzaniu po kolei wszystkich samochodów. A byla opcja zjazdow - kto to wybral ronda!!!!! a tam i tak sa przejazdy pod obwodnica, wystarczyło dodać po zewnętrznym pasie!!! A jeszcze spadnie snieg i jeden TIR nie mogący ruszyć od ronda potrafi zablokować cala drogę....
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)