REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Spotkanie z Bartoszem Romowiczem. „Przyjdź i zapytaj o Polskę”

SANOK / PODKARPACIE. 25 listopada mieszkańcy Sanoka i okolic będą mieli okazję dowiedzieć się co do zaoferowania ma partia Polska 2050 Szymona Hołowni. W ramach akcji „Tak, słucham” Przewodniczący Koła, Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz spotka się z mieszkańcami.

Pierwszy wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00 na sanockim Rynku, gdzie pod żółtym namiotem będzie można wypić kawę lub herbatę i indywidualnie porozmawiać o programie partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Wydarzenie będzie trwało do godz. 13.30.

Drugie wydarzenie, którym jest otwarte spotkanie, odbędzie się o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Hotelu Sanvit (ul. Łazienna 1).

– Na nasze spotkania- w przeciwieństwie do spotkań partii rządzącej- nie obowiązują zapisy, a pytania nie są czytane z kartki. Nie dowozimy też nikogo autobusami, a spotkanie odbywa się niezależnie czy przyjdzie jedna osoba czy pełna sala. Każdy mieszkaniec jest dla nas tak samo ważny – mówi Bartosz Romowicz, Burmistrz Ustrzyk Dolnych.

Sanok, to kolejne odwiedzane miejsce przez polityków partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Wcześniej podobne spotkania odbyły się m.in. w Lesku.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Bartosz Romowicz będzie kandydował na posła! „Dla mojej córki i jej pokolenia” (ZDJĘCIA)

25-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)