REKLAMA
REKLAMA

Szkoła w Niebieszczanach w gronie najlepszych innowacyjnych placówek!

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa w Niebieszczanach wygrała etap wojewódzki konkursu “Kierunek- Innowacja” i zakwalifikowała się do etapu centralnego!

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu przez nauczyciela opisu działalności innowacyjnej realizowanej w roku szkolnym 2021/2022. Opis przygotowała p. Marta Brzeżawska za pomocą edytora dostępnego na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej www.zpe.gov.pl. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ praca zdobyła maksymalną ilość punktów, a do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowały się tylko trzy szkoły z każdej kategorii. W opisie znalazły się innowacje: “O finansach w przedszkolu i szkołach” (M. Brzeżawska), “Geniallne miejsca” (M. Brzeżawska, B. Chabko), “Razem z mamą i tatą odkrywamy wioskę naszą” (M. Brzeżawska, E. Koczera, N. Hędrzak).

Konkurs „Kierunek – innowacja” jest skierowany do nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Jego celem jest promocja i wspieranie działalności innowacyjnej szkół. Organizatorem zmagań jest Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

źródło: SP w Niebieszczanach
foto nagłówek: poglądowe

20-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)