REKLAMA
REKLAMA

Poseł SACHAJKO : Troszczą się o mnie tak bardzo, że chcą mnie zabić… (VIDEO)

Poseł SACHAJKO : Troszczą się o mnie tak bardzo, że chcą mnie zabić… (VIDEO)

W ostatnich tygodniach Polacy tłumnie ruszyli do punktów wykonujących testy PCR. W wyniku czego mamy prawie 1,5 mln ludzi w izolacji i na kwarantannie. Do tego dochodzi nauka zdalna większości uczniów w naszym kraju.

Ponosimy milionowe straty w związku z wyhamowaniem gospodarki i wydawaniem milionów z budżetu Państwa na ponad 170 tyś. testów dziennie. Czy możemy mówić o cichym lockdownie? Czy mamy do czynienia z epidemią pozytywnych testów? Co do obecnej sytuacji pandemicznej nasz rozmówca poseł Jarosław Sachajko z Kukiz’15 nie ma wątpliwości mówiąc, że powinniśmy już skończyć jako Państwo z wyolbrzymianiem problemu, który kiedyś zamiatano pod dywan gdy np. 3 mln polaków chorowało na grypę.

W dalszej części wywiadu poruszony został wątek Unii Europejskiej w kontekście kwoty której płacimy z tytułu emisji CO2. Co tak naprawdę stanowi większą część kosztów energii? Czy wypowiedzenie pakietu klimatycznego spowodowałoby znacznie niższe koszty rachunków? Czy wypowiedzenie pakietu klimatycznego jest możliwe w obecnej sytuacji ekonomiczno-politycznej?

źródło: tvPolska.pl

05-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)