REKLAMA
REKLAMA

TYRAWA SOLNA. Rozpoczął się duży remont. Od dzisiaj droga zamknięta! (ZDJĘCIA)

TYRAWA SOLNA / PODKARPACIE. Fatalny stan drogi w Tyrawie Solnej przejdzie w zapomnienie, bo mieszkańcy i kierowcy doczekają się w końcu porządnej nawierzchni asfaltowej. Już jutro rozpoczynają się prace remontowe, które obejmą odcinek od mostu na Sanie aż do końca miejscowości. W związku z realizacją zadania nastąpi całkowite zamknięcie drogi od 26 maja br. w godz. 7:30-18:00.

Remont drogi powiatowej Mrzygłód – Tyrawa Wołoska będzie obejmował wykonanie nowej nawierzchni drogi oraz poboczy na odcinku 2,1 km – mówi Stanisław Chęć, starosta sanocki. – Na realizację inwestycji otrzymaliśmy wsparcie z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej. To już kolejne przedsięwzięcie w tym rejonie, po przebudowie mostu na rzece Tyrawka wraz z dojazdami i odcinkiem drogi gminnej, zrealizowane w tej kadencji.

Koszt inwestycji wynosi 1 888 727,31 zł, a zadanie wykona Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych sp. z o.o. z Sanoka. Prace zakończą się do 15 czerwca br.

Z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej Powiat Sanocki otrzymał w ubiegłym roku środki w wysokości prawie 1,8 mln na remont drogi Sanok – Dobra od km 12+300 do km 13+879 oraz od km 18+170 do km 19+220. Efekty inwestycji już możemy podziwiać.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAŁUŻ. Mieszkańcy wywalczyli gruntowny remont drogi! Inwestycja za 7 mln złotych (VIDEO, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ. „Kolej to dla nas ogromna szansa!” (VIDEO, ZDJĘCIA)

26-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)