REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ. Stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał do rowu i uderzył w przepust. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Zagórzu, na drodze Poraż-Zagórz. Kierujący nissanem stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w przepust. Samochodem podróżowało czterech mężczyzn. Dwóch z nich z obrażeniami trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 19, w Zagórzu w powiecie sanockim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Nissan, 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w przepust. Kierujący przewoził trzech pasażerów w wieku 18, 25 i 29 lat. Wszyscy to mieszkańcy powiatu sanockiego.

Do szpitala z obrażeniami został przewieziony kierujący nissanem i 29-letni pasażer. Z uwagi na doznane obrażenia, na miejscu wypadku, nie było możliwości przeprowadzenia badania stanu trzeźwości kierowcy, w tym celu w szpitalu pobrano od mężczyzny krew do badań laboratoryjnych na zawartość alkoholu i substancji odurzających.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Zebrany materiał dowodowy posłuży do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyn tego wypadku.

źródło: KPP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

IZDEBKI. Wypadek dwóch motocyklistów na Serpentynach (ZDJĘCIA)

PORAŻ-ZAGÓRZ. Wypadek. Samochód w rowie. Dwie osoby ranne

REGION: Uderzył w trzy samochody. Motocyklista zmarł (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)