REKLAMA
REKLAMA

10 mln zł na budowę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego!

POWIAT SANOCKI. 10 mln zł otrzyma samorząd Powiatu Sanockiego na Budowę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sanoku. W sobotę, 7 października ogłoszono wyniki ósmej edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. 

fot. Stanisław Chęć – fb

W ostatnim czasie do Powiatu Sanockiego trafiają duże dofinansowania. Dzisiaj okazało się, że otrzymaliśmy kolejne fundusze, co przyspieszy budowę tak długo oczekiwanego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego – napisał na portalu społecznościowym Powiatu Sanockiego, starosta Stanisław Chęć.

W maju br. na posiedzeniu zarządu powiatu, władze powiatu jednogłośnie zadecydowały o budowie nowego obiektu dla SOSW. O potrzebach dotyczących warunków lokalowych w SOSW pisaliśmy kompleksowo przez ostatnich kilka lat. W międzyczasie powstawały pomysły i podejmowane były decyzje, które koniec końców, nie doprowadziły do spełnienia podstawowych nawet postulatów rodziców. Na panewce spalił wydawało się gotowy już projekt gruntownego remontu starej „Setki” za około 10 mln zł.


Budynek SOSW przy ul. Konarskiego w Sanoku, fot. archiwum redakcji


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Zarząd powiatu podjął decyzję o budowie nowej placówki SOSW!


POWIAT SANOK: „Upokarzające warunki lokalowe” dla dzieci w SOSW. Czy powiat podejmie decyzję o przeniesieniu ośrodka? (FILM)


Przebudowa starej „setki” na potrzeby SOSW. Udana metamorfoza czy gra na alibi? (ZDJĘCIA)
 
grafika poglądowa, wizualizacja: Powiat Sanocki
09-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)