REKLAMA
REKLAMA

Modernizacja sanockiej Areny trwa w najlepsze! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. „Po pozyskaniu dużego dofinansowania oraz po żmudnej procedurze przetargowej, dwa tygodnie temu podpisano umowę na realizację zadania, podczas którego wymienionych i zmodernizowanych zostanie wiele elementów hali” – czytamy na fanpage Mosir Sanok, fb. 

Pragniemy pochwalić się, że prace dot. wymiany oświetlenia oraz instalacji przebiegają bardzo sprawnie, i na chwilę obecną są w takim stadium zaawansowania, że nie powinny spowodować przesunięcia pierwotnie planowanego terminu mrożenia lodowiska, tj. 1 sierpnia. Na „pierwszy rzut” wymieniana jest instalacja nad płytą lodowiska, po to by jak najszybciej móc przystąpić do malowania betonu, linii, logotypów sponsorów, etc. W dalszej kolejności wymienione zostanie oświetlenie nad trybunami oraz instalacja odgromowa, a także system klimatyzacji.

Zadanie pod nazwą: Modernizacja hali sportowej Arena Sanok przy MOSiR w Sanoku została dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach realizacji programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2022 w kwocie 2.400.000 zł.

Oprócz tego w ramach tego projektu pozyskaliśmy 400.000 zł na zakup rolby z Województwa Podkarpackiego.

Zakres rzeczowy zadania inwestycyjnego obejmuje:

  • wymianę band lodowiska,
  • wymianę urządzeń wentylacyjnych,
  • przebudowę instalacji oświetlenia,
  • zakup rolby,
  • wymianę instalacji odgromowej.

Na bieżąco będziemy informować o dalszym zaawansowaniu prac oraz o kolejnych planach inwestycyjnych i pozyskiwanych środkach.

źródło: MOSiR Sanok

06-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)