REKLAMA
REKLAMA

Przedszkole na Wójtostwie walczy o boisko! Ostatnie dni głosowania! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wszystkie ręce na pokład, aby wesprzeć sanockich przedszkolaków. Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 2 w Sanoku (przedszkole na Wójtostwie) bierze udział w konkursie LOTTO, w którym do wygrania jest budowa mini boiska do gry w piłkę nożną wraz z bieżnią oraz sprawnościowego placu zabaw. Ze wszystkich sześciu obiektów, które zakwalifikowały się do dalszego etapu, sanockie ma obecnie najwięcej głosów. Jako patron medialny akcji, jeszcze raz zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Jest naprawdę blisko!

foto (3): poglądowe

W drugim etapie głosowania w konkursie pozostało sześć miejscowości województwa Podkarpackiego i tylko dwie z nich otrzymają środki na realizację swojego projektu. Zadecyduje liczba głosów. Głosowanie trwa do 18 września 2023 r. Dzisiaj (tj. wtorek, 12 bm) sanocka placówka ma drugą największą liczbę głosów – 43869.

Aby oddać głos należy pozyskać produkt lotto (zdrapka, los) do którego obecnie jest drukowany dodatkowo kod promocyjny. 

Posiadając kody promocyjne możemy z jednego adresu mailowego oddawać nieskończenie wiele głosów.

Należy:

1) Wejść na stronę gramy wygrywamy

gramywygrywamy.pl

2) wejść w zakładkę: weź udział, głosuj i losuj. Wpisać kod promocyjny i swój adres mailowy

3) nacisnąć przycisk: weź udział w loterii

4) wybrać sport, Podkarpacie, Sanok

5) zagłosować

Zgodnie z regulaminem, każdy uczestnik losowania może wygrać dla siebie nagrody.

Istnieje też możliwość pozyskania aplikacji na telefon, dzięki której można oddać głos za pomocą kodu QR.

Zachęcam do rozpropagowania głosowania wśród znajomych i rodziny. Gra jest warta naszego zaangażowania – podsumowuje Magdalena Biłas, dyrektor placówki.

 

materiały nadesłane

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Rok 2018

Na terenie Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku uruchomiono Podwórko Talentów! Nowoczesny, edukacyjny plac zabaw powstał dzięki głosom sanoczan i przyjaciół naszego miasta, oddanym w konkursie zorganizowanym przez firmę NIVEA. W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie. Specjalnie na tę okazję przedszkolaki przygotowały efektowny program artystyczny. Po uruchomieniu podwórka radości dzieci nie było końca!

Podwórko składa się z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. W każdej zainstalowano po kilka elementów. Do najciekawszych należą: kubik wspinaczka, trampolina, planetarium, tablice muzyczne z bębnami czy teatrzyk. Całkowita wartość podwórka to 230 tys. zł. Co ważne, będzie ono dostępne dla wszystkich sanoczan.

Przypomnijmy, że w konkursie Nivea na Podwórko Talentów Sanok zgromadził blisko 30 tys. głosów. To ogromny sukces wszystkich mieszkańców.

Podwórko będzie służyło wszystkim mieszkańcom. Od poniedziałku do piątku od 16:00 do 20:00, a w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.

Patronem akcji był portal eSanok.pl.

14-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Co dzieci będą z tego mieć?2023-08-23 15:28:21
0 0
Pamiętam jak kilka lat temu to samo przedszkole walczyło w konkursie Nivea i wygrało. Założeniem projektu było to że plac zabaw będzie dostępny dla wszystkich poza godzinami pracy przedszkola. Teraz to tak wygląda że wszystko jest pozamykane. Liczy się sztuka. Lotto niech nie wymyśla. Na osiedlu są dwa orliki - można te 200 metrów podejść i korzystać z boisk. Nie sztuka budować kolejny projekt w środku osiedla bez dojazdu, bez parkingów, bez rozmysłu
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)