REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Magiczne występy i rodzinna atmosfera w SP nr 9! Sukces Koncertu Noworocznego (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. Magiczne występy i rodzinna atmosfera w SP nr 9! Sukces Koncertu Noworocznego (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Tradycyjnie już, na początku każdego roku, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku zamieniła się w scenę, na której umiejętności i talenty zaprezentowali młodsi i starsi uczniowie. Organizowany od wielu lat Koncert Noworoczny w „dziewiątce” to przede wszystkim rodzinna atmosfera i wiele pozytywnych emocji. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać występy zarówno „pierwszaków”, jak i starszych uczniów, na absolwentach kończąc. Trud przygotowań i trema związana ze scenicznymi popisami nagradzane były gromkimi brawami.

Komplet widzów, piękna scenografia i wspaniałe występy… Tak w skrócie można opisać X Koncert Noworoczny, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 9 w Sanoku. Wszystkich zebranych powitał dyrektor Damian Wojtowicz.

Wśród zaproszonych gości byli: Tomasz Matuszewski – Burmistrz Miasta Sanoka oraz Andrzej Romaniak – Przewodniczący Rady Miasta Sanoka. Burmistrz wyraził słowa uznania dla takiej inicjatywy, bowiem jest to żywy dowód na troskę nauczycieli o wszechstronny rozwój umiejętności i talentu uczniów. Repertuar obejmował liryczne utwory wykonane na różnych instrumentach muzycznych, różnorodne piosenki, taneczną etiudę, pokaz gimnastyczny, komediowy występ klownów, układ taneczny ze światełkami i wykonanie piosenki w języku migowym.

Jak co roku, nasi uczniowie dostarczyli zgromadzonym wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Każdy występ był niepowtarzalny.

Przed i po koncercie rodzice z dziećmi uczestniczyli w przygotowanych zabawach, zwiedzili szkołę, mogli zobaczyć sale i wyposażenie, a także porozmawiać z nauczycielami.

Kolejny Koncert Noworoczny za dwanaście miesięcy, natomiast już teraz zapraszamy do odwiedzenia i wyboru dla swojego dziecka Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku.

grafika poglądowa

foto: SP 9 Sanok

21-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)