REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Otwarcie biura paszportowego jednak jesienią

SANOK / PODKARPACIE. Na początku tego roku w mediach społecznościowych prowadzonych przez lokalny samorząd, pojawiły się informację o tym, że jeszcze przed wakacjami w Sanoku powstanie biuro paszportowe. – Kiedy konkretnie? – pytają nas w mailach internauci.

fot. arch. red.

– Przed wakacjami w Sanoku powstanie jedno z czterech na Podkarpaciu Biuro Paszportowe. Już na pierwszym etapie rozmów wzięty pod uwagę został Sanok. Obecnie z przedstawicielami Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie ustalamy lokalizację biura – przekazywał Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka.

Termin ten, według informacji przekazywanych aktualnie przez służby wojewody, nie zostanie utrzymany.

– Otwarcie Terenowego Punktu Paszportowego w Sanoku zaplanowane jest wstępnie na jesień 2023 roku (wrzesień – październik) – czytamy w odpowiedzi przesłanej przez Zespół Prasowy Wojewody.

Znana jest natomiast lokalizacja: – Trwają prace adaptacyjne pomieszczenia przeznaczonego do obsługi paszportowej. Terenowy Punkt Paszportowy w Sanoku będzie zlokalizowany w nowoczesnym dworcu autobusowym.

Dodatkowe terenowe biura paszportowe powstaną jeszcze w trzech miastach na Podkarpaciu.

– W zależności od tempa postępu prac adaptacyjnych oraz uzgodnień przewidywane jest jeszcze otwarcie Punktów Paszportowych w Mielcu, Stalowej Woli i Lubaczowie.

fot. gov.pl

red.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Można rozpoczynać procedurę wyboru wykonawcy nowego mostu!

 

26-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)