REKLAMA
REKLAMA

Team Airsoft Sanok włącza się w pomaganie!

SANOK / PODKARPACIE. W dniu finału Team Airsoft Sanok będzie wspierać WOŚP, organizując strzelnicę ASG gdzie za każdą kwotę wrzuconą do puszki, każdy, bez względu na wiek będzie mógł sprawdzić się w roli strzelca.

Znajdziecie ich 29 stycznia na terenach zielonych przy parkingu sanockiego Skansenu od godziny 10:00 do godziny 15:00.

Na strzelnicy, oprócz samego strzelania, znajdziecie również stoisko z replikami broni palnej oraz wyposażenie, którego używają wszelakie jednostki specjalne na świecie.

Zapraszamy!

Team Airsoft Sanok to nieformalna grupa zrzeszająca fanatyków ASG mająca swoje początki już w 2012 roku. Działalność grupy opiera się głównie na organizowaniu tzw. strzelanek, które odbywają się na terenach powiatów: Sanockiego, Leskiego i Bieszczadzkiego.

Air Soft Gun, w skrócie ASG – to jedyny w swoim rodzaju sport, który stał się popularną na świecie alternatywą dla znanego już paintballu. Repliki ASG są odwzorowaniem prawdziwych broni w skali 1:1. Zasadniczą różnicą między airsoftem a paintballem jest rodzaj kulek, które wystrzeliwują repliki. Najczęściej stosowane kulki ASG mają średnicę 6 mm i są wykonane z plastiku. Głównym zadaniem replik jest naśladowanie ich palnych pierwowzorów. Dzięki temu airsoft umożliwia odwzorowanie działań wojennych czy taktycznych symulujących użycie broni palnej. Repliki ASG cechuje wysoki realizm odwzorowania odpowiedników na ostrą amunicję. Elementy wizualne, jak i mechaniczne są na tyle zbliżone do pierwowzoru, że często jedyny aspekt różniący je od prawdziwej broni to ich amunicja, czyli wcześniej wspomniane kulki plastikowe.ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Finał WOŚP niebawem! Jurek Owsiak zaprasza do Sanoka! (VIDEO)

Finał WOŚP w Sanoku się rozrasta! Bieszczadzka Banda gra z Orkiestrą

Licytuj i pomagaj! Trwają aukcje Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP

17-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)