REKLAMA
REKLAMA

SANOK: W „Mechaniku” konkurs za konkursem (ZDJĘCIA)

SANOK. Konkurs Języka Angielskiego Technicznego oraz Konkurs Technik Ochrony Środowiska to cykliczne imprezy wpisane w kalendarz roku szkolnego sanockiego Zespołu Szkół nr 2. Są okazją do zaprezentowania przez ośmioklasistów wiedzy z zakresu umiejętności językowych oraz praktycznych działań pro-ekologicznych. Są też okazją do zdobycia dodatkowych punktów przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, gdyż znajdują się na liście konkursów zgłoszonych do Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Laureatami IX edycji Konkursu Języka Angielskiego Technicznego zostali: Dominik Adam z SP 3 w Sanoku, Antoni Kowalski z SP 3 w Sanoku, Adrianna Firlit z SP 1 w Sanoku, którzy zaimponowali komisji wiedzą językową z zakresu IT, mechaniki, elektroniki i ochrony środowiska.

Aby zdobyć honorowy tytuł Technika Ochrony Środowiska laureaci, czyli: Franciszek Bil z SP z Poraża, Krzysztof Jankojć z SP nr 2 z Zagórza oraz Aleksandra Ropel z SP nr 1 w Sanoku rozwiązali bezbłędnie test wiedzy ogólnej z zakresu ochrony środowiska, a następnie wykazali się sporą wiedzą z zakresu prawidłowej segregacji wszelkich odpadów.

Laureatom gratulujemy pasji, wiedzy i odwagi.

materiały nadesłane

 

03-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)