REKLAMA
REKLAMA

Konwencja wyborcza komitetu Łączy Nas Sanok (RETRANSMISJA)

SANOK. W niedzielę (11 bm.) w Sali Gobelinowej sanockiego zamku odbyła się konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok. Stowarzyszenie przedstawiło program wyborczy oraz zaprezentowało swoich kandydatów do Rady Miasta Sanoka. Ponadto wskazano kandydata na burmistrza Sanoka. Z ramienia komitetu Łączy nas Sanok ponownie wystartuje Tomasz Matuszewski, który będzie ubiegał się o reelekcję.

Niebawem pełna relacja VIDEO i obszerna galeria ZDJĘĆ z tego wydarzenia.

11-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Ale to już było....2024-02-11 20:36:53
0 0
Sanok nie zasługuje na nic lepszego niż 2 kadencja tego osobnika. Znowu naściemnia jak z tą porodówką a idioci uwierzą. Wiecie czym się różnią świnie od tych co siedzą w urzędzie? Świnia wie kiedy odejść od koryta. Najgorsze jest to że w Sanoku nie ma na kogo głosować. Peowiec, pisowiec i trzeci co udaje że bezpartyjny i jedyne co go wyróżnia na tle innych to fakt że za jego kadencji Sanok jest rekordowo zadłużony. Na kogo by nie zagłosować i tak będzie źle. Matuszewski jak wygra to wie ze nie musi się starać bo to będzie jego ostatnia kadencja. A wiec nachapać się jak najwięcej, załatwić jeszcze pare posadek dla swoich przydupasów i zadłużyć miasta na kolejne miliony. Aż się dziwie dyrektorowi zamku że się zgodził na taki kabaret. Wstyd!!!
Odpowiedz
Nowy most i nowy dojazd do sosenek - za dwa lata2024-02-11 23:13:16
1 0
Raz mówią że dofinansowanie jest na poziomie 100 mln 400 tys zł (listopad 2023), teraz że tylko 97 mln zł (luty 2024). Ktoś mi to wytłumaczy bo już się gubię. Co spotkanie to inne kwoty i cyfry
Odpowiedz
WDR2024-02-12 11:39:27
1 0
Łączy nas Sanok ? Może i tak. Ogólnie uważam, że dobrą praktyką powinno być, że radnymi Miasta Sanoka powinny być osoby, które mieszkają i płacą podatki w Sanoku. Nie, że są fikcyjnie zameldowane w Sanoku. W tym zakresie zdarza się że tacy radni zamieszkujący gminy ościenne są w sytuacji konfliktu interesów. A że Gmina Miasta Sanoka w ostatnich latach często wojowała z gminami ościennymi i atmosfera nie jest lub nie była najzdrowsza to takie sytuacje nie należały do rzadkości. Do przemyślenia dla wszystkich kandydatów.
Odpowiedz
Super pomysł2024-02-12 11:59:27
1 0
Pomysł bardzo dobry ale ludzie którzy pchają się do koryta za nic mają jakieś zasady. Grunt to wygrać. Proszę wymienić jednego radnego, który coś zrobił dla Sanoka? Ja sobie nie przypominam. Dla nich to tylko dodatkowe pieniążki za nic robienie.
Proponuję bojkot wyborów2024-02-12 16:10:53
0 0
Żaden z kandydatów nie jest godzien Sanoka. Mamy dwóch kolesi socjalistów (PiS KO) więc z definicji odpadają bo ich partie są zdecydowanie antypolskie i jednego kolesia co buduje most w krzaki za astronomiczne pieniądze, NASZE pieniądze. BOJKOTUJMY WYBORY!!!
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)