REKLAMA
REKLAMA

Żołnierze na Podkarpaciu. Nie informuj w sieci, gdzie są

POLSKA. Od 12 lutego na drogach w całej Polsce odbywać się będą ćwiczenia wojskowe STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24. Oznacza to zwiększony ruch pojazdów wojskowych.

Pojazdy pojawią się na autostradach, drogach ekspresowych i krajowych.

Apelujemy o wyjątkową ostrożność na drogach! Kolumny będą eskortowane i zabezpieczane przez Żandarmerię Wojskową i pododdziały regulacji ruchu Wojska Polskiego, we współpracy z Policją. Zwracamy uwagę, że nie należy wjeżdżać między pojazdy jadące w kolumnie – informuje NASK.

Pamiętajcie również o bezpieczeństwie danych — nie publikujcie informacji czy zdjęć dotyczących przejazdu kolumn, czy lądowań wojskowych samolotów! Każda opublikowana tego typu informacja może stanowić zagrożenie dla obronności Polski – dodają.

źródło: NASK

 

12-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

dezinfo ua 2024-02-13 12:15:15
0 0
dla Putina już same takie manewry są prowokacją do kolejnej operacji wojskowej tym razem na terenie Polski. Prośba o nieinformowanie o tym gdzie są wojska to woda na młyn dla Ukraińskich podżegaczy wciągających Polskę w konflikt.
Odpowiedz
wśród podrzegaczy fotopodpalaczy2024-02-13 13:00:49
0 0
należy się spodziewać przedstawicieli SZAP co Trump oznajmił w przydługawym oświadczeniu - Polska ma płacić (kupować zardzewiałe Patrioty) aby dalej mieć ochronę. Przedstawicieli z Niemiec, które chętnie podzielą Polskę na Ukro-region rolno-niewolniczy od Vistuli aż po Dnipro oraz dojcz-region w którym tyle Angela zainwestowała dla nich. Przedstawicieli z Ukrainy, kozacko wdzięcznej za dotychczasowe wsparcie, która w zamian za pomoc poprosi jeszcze tylko o kilkaset ton żołnierza biało-czerwonego. Nie można pominąć nadludzi co o nich nie dobra teraz mówić, bo u nich teraz niekoszerne gazy a w Polin szabes-prezydent ma tyle mieszkań tylko trzeba je zwolnić posyłając na front niekoszerne miejscowe wojsko.
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)