REKLAMA
REKLAMA

Międzynarodowy Turniej Karate Carpathia Cup. Nasi w akcji! (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W hali Podpromie w Rzeszowie odbył się (11 bm.) Międzynarodowy Turniej Karate Carpathia Cup. Startowało 550 zawodników z 7 krajów. Obok Polski z Litwy, Szwecji, Węgier, Ukrainy, Holandii i Gruzji.

Sanocki Klub Karate i organizacje WKB reprezentowała 10 osobowa ekipa: Marcysia Lorenc, Tobiasz Gudowski, Milena Janusz, Bartosz Wolanin, Zuzia Trzyniecka, Wiktoria Wielobób, Marzena Olejarczyk, Dominika Kogut, Julia Marcinik i Norbert Starejki.

Dlatego inaczej niż zawsze, chcemy napisać, że Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się wspaniale. Była ogromna konkurencja, przyjechały bardzo mocne ekipy z zza granicy i dlatego sam start jest już sukcesem. Ale tak jak zawsze dumą nas rozpiera z naszych medalistów.

  • Marcysia Lorenc w kategorii U8 rocznik 2016 w kata zajęła I miejsce. Marcysia brawo!
  • Tobiasz Gudowski U12 rocznik 2012-13 w kumite do 30 kg zajął III miejsce. Brawo Tobiasz!
  • Zuzia Trzyniecka U12 4/rocznik 2012-13 w kata zajęła III miejsce. Brawo Zuzia!
  • Marzena Olejarczyk U16 rocznik 2009 w kategorii kumite do 55 kg zajęła III miejsce. Brawo Marzenka!
  • Norbert Starejki U18 rocznik 2007 zajął III miejsce w kumite do 70 kg Brawo Norbert!

Kto był ten wie, że nasze dzieci walczyły znakomicie przy dopingu naszych wspaniałych Rodziców, bez wsparcia których nie byłoby tych sukcesów. Dziękuję Naszym Rodzicom gratulujemy dzieci dziękujemy Jarek Swat, Janek Ślazyk, Franek Lach, Konrad Szychowski za pomoc w przygotowaniach. Dziękujemy Janek Kindlarski za sędziowanie. I dziękujemy naszej niezawodnej Pani Bolesławie Witkowskiej za ubezpieczeni nasze dzieci i nasza młodzież są naszą dum.

materiały nadesłane

14-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)