REKLAMA
REKLAMA

Problemy z przejazdem ulicą Płowiecką. Mieszkaniec podaje rozwiązanie! (VIDEO)

Problemy z przejazdem ulicą Płowiecką. Mieszkaniec podaje rozwiązanie! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Poruszanie się samochodem ulicą Płowiecką w Sanoku stanowi nie lada wyzwanie. Jak wskazuje nasz Czytelnik, jeden z pasów ulicy dwukierunkowej służy jako parking dla pojazdów. Aby upłynnić ruch na wspomnianym trakcie potrzebne są zmiany, które proponuje mieszkaniec Sanoka.

Zapytanie w tej sprawie wystosowaliśmy sanockiego magistratu. Po otrzymaniu odpowiedzi opublikujemy ją na naszej stronie.

Grafika poglądowa.

20-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

WDR2024-04-22 09:40:02
1 0
Rozwiązanie przedstawionego i zaistniałego aktualnie problemu jest banalnie proste i bezkosztowne ! Niech mieszkańcy tj. właściciele domów jednorodzinnych przy ul. Płowieckiej, bo innych tam nie ma, zaczną parkować swoje samochody na swoich posesjach jak to się odbywa na innych ulicach miasta. Tam każda posesja ma spokojnie zapewnione miejsce parkingowe. I problem rozwiązany. Nie ma potrzeby ponosić kosztów wydzielania dodatkowych miejsc na parkowanie samochodów. To byłby jakiś absurd !
Odpowiedz
tak jest, nie kłamię2024-04-24 14:50:47
0 0
to samo Piastowska, nie chce się dziadom bramy otworzyć i wjechać na posesję, bo tak szybciej, łatwiej i wygodniej, ale niestety tylko tym leniom co tak parkują. Dla pozostałych użytkowników tych dróg jest problem. Powinien być tam postawiony zakaz parkowania po obydwu stronach drogi i problem rozwiązany po taniości, koszt dwóch znaków.
tak jest, nie kłamię2024-04-26 10:53:02
0 0
chodziło oczywiście o dalszy ciąg Piastowskiej czyli 1000-LECIA, na Piastowskiej też się zdarzają takie kwiatki, ale 1000-lecia to jest totalne przegięcie w temacie parkowania na ulicy, chodniku itd. niektórzy w tym jakiś janusz i jego stare audi to sobie tam całodobowy parking urządzają
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)