REKLAMA
REKLAMA

Rekiny z medalami. Ranking Podkarpackiej Ligi Pływackiej Dzieci (FOTO)

W dniu 11.05.2024r w Rzeszowie odbył się finał Podkarpackiej Ligi Pływackiej Dzieci 11-12 lat.  Rekiny wracają z dorobkiem 2 medali 1 złoty i 1 srebrny, które wywalczyła: Łucja Przygórzewska na dystansach 50m stylem grzbietowym, 200m stylem dowolnym. Emilia Futryk zajęła 4 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym. Do 3 miejsca zabrakło 0/13 setnych. Rekord życiowy pobity o 2.5 sekundy.

W rankingu medalowym zajmujemy wysoką 7 lokatę na 20 klubów, natomiast w punktacji drużynowej plasujemy się na miejscu 14 spośród 20 klubów Podkarpacia. Wynik mówi sam za siebie. Mały klub taki jak nasz, istniejący niespełna pięć lat, w tym momencie jest rozpoznawalny i liczy się w środowisku pływackim. Stworzyliśmy własną historię i markę z wielką dumą nosimy logo naszego klubu.

W zawodach finałowych barwy klubowe UKS REKINY MOSiR Sanok reprezentowali również następujący zawodnicy:

– Alicja Kondyjowska
– Zuzanna Niemiec
– Natalia Duślak
– Laura Fedak
– Juliana Brud
– Julia Skóra
– Maja Wojdyła
– Radosław Jarosz
– Bianka Trznadel

„Podsumowując starty w całym sezonie ligowym, jako klub Rekiny nie mamy się czego wstydzić. Ciężka praca na treningach pokazuje ile serca wkładają nasi podopieczni ,aby móc wygrywać, jak również pobijać praktycznie na każdych zawodach swoje rekordy życiowe. Za wspaniałe osiągnięcia w tym sezonie należą się naszym pływakom gromkie brawa. Gratulujemy sukcesów! Życzymy na przyszłość kolejnych oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów sportowych.

Rodzicom dziękujemy bardzo za wspieranie swoich pociech, codzienne dowożenie na treningi oraz za wszelką okazaną pomoc na rzecz naszego klubu. Wspólnie tworzymy grupę, która rozumie cel i działania klubu. Wyciągamy wnioski, udoskonalamy naszą pracę trenerską, wzmacniamy relacje z klubowiczami oraz rodzicami. Działamy dalej dla dobra naszych zawodników” – relacjonuje prezes, trener Daniel Starejki.

materiały nadesłane

13-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Sanoczka2024-05-13 10:54:30
0 0
I to jest klub, który godnie reprezentuje miasto Sanok. Bardzo miło się na Was patrzy REKINY. Gratulacje.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)