Zakończenie roku szkolnego w „Mechaniku” i zaproszenie na Jubileusz 80-lecia [ZDJĘCIA]
SANOK: W Zespole Szkół nr 2 w Sanoku został zakończony kolejny rozdział w życiu szkoły, która już od 80 lat kształtuje kolejne pokolenia, dając im wiedzę, umiejętności oraz wartości potrzebne w dorosłym życiu.
Najważniejsze podsumowania minionego roku:
– Rozwój i innowacje: Dzięki unijnemu projektowi o wartości ponad 2,5 miliona złotych uczniowie zyskali dostęp do dodatkowych kursów, szkoleń oraz płatnych staży. Fundusze przeznaczono także na nowoczesne wyposażenie pracowni. Utworzenie unikalnego kierunku
„Technik automatyki i robotyki z uprawnieniami elektrycznymi”.
– Praktyki zagraniczne: W ramach programu Erasmus+ młodzież realizowała praktyki zawodowe na Teneryfie, Krecie oraz w Apulii.
– Współpraca z biznesem: Rada Rodziców oraz lokalne firmy (EAE Elektronik, Automet, Rubber Company oraz ADR Polska) ufundowały dla najlepszych praktykantów nagrody pieniężne o łącznej wartości blisko 20 000 złotych.
Zaproszenie na Jubileusz
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku serdecznie zapraszają Absolwentów, Partnerów oraz Sympatyków szkoły na główne obchody Jubileuszu 80-lecia placówki.
Wydarzenie odbędzie się 18 i 19 września 2026 roku. https://zs2.sanok.pl/mchim/index.html
26-06-2026
Udostępnij ten artykuł znajomym:
Udostępnij
Napisz komentarz przez Facebook
lub zaloguj się aby dodać komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz