Doradca Techniczno-Handlowy

#ID: 1129

Doradca Techniczno-Handlowy .

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami.

Miejsce wykonywania pracy:  Olszanica.

Wymagania:

- łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami,

- samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność,

- zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,

- prawo jazdy kat B, znajomość obsługi komputera,

- wykształcenie minimum średnie, lub wyższe,

- wskazane doświadczenie w praca na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej,

Główne obowiązki:

- analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji,
- pozyskiwanie nowych klientów,

- ofertowanie,

- negocjację warunków współpracy,
- nadzór nad realizacją zamówień ze strony klientów,

- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami firmy,

- prowadzenie bazy danych klientów
- sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Oferujemy:

- stabilne warunki współpracy,

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w dynamicznym zespole,

- wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

- szkolenia, oraz możliwość rozwoju zawodowego

CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres:
rekrutacja@forest-sc.pl

Prosimy zamieścić klauzule o poufności danych osobowych.