Działka pod zabudowę jednorodzinną Sanok Posada 36 ar

Data dodania: 2020-04-15 17:38:19
#ID: 14678

Działka pod zabudowę jednorodzinną Sanok Posada 36 ar

Do sprzedania 2 działki rolne z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 36,08 ar położone przy ulicy Nowej w Sanoku, w dzielnicy Posada. Działki sprzedawane w całości.

Powierzchnia poszczególnych działek – 27,29 ar oraz 8,79 ar. Działki oferowane są w całości. Ich kształt jest zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 17 m x 220 m. Teren jest płaski, z lekkim spadkiem. Ekspozycja południowa. Większa część powierzchni niezadrzewiona. W dolnej części terenu duże drzewa: wierzby, lipy, świerki, orzechy włoskie, jabłonie. Możliwość odnowienia małego stawu na bazie znajdującego się w pobliżu źródełka. Działki graniczą z jednej strony z zabudową jednorodzinną, z drugiej z niezabudowaną działką sąsiada. Media dostępne w drodze - prąd, gaz, wodociąg, na terenie nieruchomości kanalizacja ze studzienką ściekową. Dojazd ulicą asfaltową.        

Działki z widokiem na Góry Słonne, dobrze nasłonecznione, położone w cichej i spokojnej części miasta. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna. Nieopodal las i rzeka San. Łatwa dostępność do infrastruktury miejskiej – komunikacji autobusowej, zakładów pracy, sklepów i marketów, szkół, służby zdrowia.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

tel. 502 477 701

 * UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 W Naszej agencji:

 - Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

 ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 177000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie