Dom w Zagórzu pod Klasztorem Karmelitów Bosych

Data dodania: 2020-08-17 05:15:34
#ID: 19836

Dom w Zagórzu pod Klasztorem Karmelitów Bosych

Do sprzedania dom o powierzchni ok. 80 mkw. na działce 42,67 ar, położony w Zagórzu, w powiecie sanockim, w bezpośrednim sąsiedztwie ruin Klasztoru Karmelitów Bosych.

Zgodnie z ustaleniami Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Zagórz działka położona jest w obszarze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o niskiej intensywności z przeznaczeniem uzupełniającym dającym możliwość zabudowy rekreacji indywidualnej, usługowej (m.in. handel, gastronomia, drobne rzemiosło, miejsca noclegowe), budowy urządzeń i obiektów sportowo-rekreacyjnych, małej architektury, infrastruktury technicznej i komunikacyjnej oraz parkingów i budynków gospodarczych towarzyszących zabudowie mieszkaniowej.

Dom mieszkalny z lat 70-tych XX w., o konstrukcji drewnianej, otynkowany, kryty blachą, w stanie do remontu. Na parterze 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Strych nieużytkowy, do zagospodarowania. Budynek częściowo podpiwniczony. Na posesji  znajduje się dodatkowo budynek gospodarczy oraz szopa na drewno. Działka o kształcie zbliżonym do trapezu, lekko nachylona, częściowo ogrodzona. Dojazd drogą asfaltową. Dostępne media na działce: prąd, gaz, wodociąg i studnia, szambo, studzienka kanalizacyjna na działce.

Unikalne położenie w sąsiedztwie najbardziej popularnego miejsca turystycznego w okolicy – Klasztoru Karmelitów Bosych z XVIII w., z majestatycznymi ruinami późnobarokowego kościoła i klasztoru, bramą, kordegardą, murami obronnymi, postumentem figury Matki Boskiej, pięknie utrzymanym ogrodem różanym. Do klasztoru i oferowanej nieruchomości prowadzi droga krzyżowa wykonana przez bieszczadzkich artystów. Wymarzone miejsce do zamieszkania w ciszy, spokoju, otoczeniu pięknych widoków. Ze względu na walory historyczne, krajobrazowe i estetyczne nieruchomość ma potencjał do rozwoju działalności agroturystycznej. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek położonych w obszarze rozwoju obiektów turystycznych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 285000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:


Działka pod zabudowę jednorodzinną Lesko 19 arDo wynajęcia hala 160 mkw. w BrzozowieDziałka w Międzybrodziu nad rzeką SanDziałka z warunkami zabudowy w Załużu 24 arDziałka pod rekreację w Uluczu 19 arDziałka rolna 34 ar Lipowiec JaśliskaDo wynajęcia lokal 100 mkw. gabinety lekarskie SanokLokal do wykończenia w Sanoku 403 mkw. Działki siedliskowe 6,37 ha Dołżyca gm. KomańczaDziałka rolna nad Sanem w Załużu 27 arOkolice Zalewu Solińskiego – działka pod zabudowę 105,9 ar Rybne k/WołkowyiDziałka budowlana Zahutyń 12 arDziałka pod zabudowę jednorodzinną Sanoczek 15 arDziałka agroturystyczna 102,18 ar w StrzebowiskachDwie działki w Grabownicy Starzeńskiej 28 arDo wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 310 mkw. z utwardzonym placem w SanokuDziałka budowlana Sanok Posada 10,29 arDziałka pod zabudowę jednorodzinną Zahutyń 14,9 arDo wynajęcia mieszkanie 2 pokoje Sanok PosadaDo wynajęcia lokal 27 mkw. parter Wójtostwo SanokLokal handlowo-usługowy w centrum Sanoka 243 mkw.Dom w Zagórzu pod Klasztorem Karmelitów BosychDo wynajęcia mieszkanie 2 pokoje Sanok - wynajem długo i krótkoterminowyLokal mieszkalny 71,35 mkw. z ogródkiem w ZagórzuDziałki widokowe 30 ar Zahoczewie koło BaligroduPawilon handlowy 21 mkw. w SanokuDziałka budowlana Lesko Wola Postołowa 17,67 arDom w Solinie Działka widokowa w Uluczu 56 arDom drewniany w Sanoku Lokal usługowo-biurowy 120 mkw. parter centrum ZagórzaPomieszczenie produkcyjno-magazynowe 100 mkw. w SanokuAtrakcyjny teren inwestycyjny pod usługi turystyczne w Sanoku 1,0676 haDom jednorodzinny w stanie surowym Sanok Olchowce


Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie