Elektryk/ Elektromonter

#ID: 20088

Isan sp. z o. o. zatrudni elektryka / elektromontera. Do naszego zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem, które cechują się pomysłowością, inicjatywą, rzetelnością i samodzielnością.
Zakres zadań:
Kompleksowe wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, biurowych, na obiektach przemysłowych na terenie podkarpacia.
Wymagania:
• doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych,
• umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów
• umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy kat B
• chęć do podnoszenia kwalifikacji, uczestniczenia w szkoleniach

Oferujemy:
• rozwój zawodowy
• możliwość awansu
• przyjazną atmosferę pracy

Proszę dzwonić po 17. 00

Cena: 1zł