OPERATOR procesu produkcji wyrobów gumowych

Data dodania: 2021-06-07 06:41:23
#ID: 28662

OPERATOR procesu produkcji wyrobów gumowych

Firma Fibrax Sanok Sp. z o.o. będąca częścią globalnej grupy Fibrax Ltd. z siedzibą w UK, prężnie działająca na rynku ponad 18 lat, specjalizująca się w produkcji wyrobów gumowych dla branży motoryzacyjnej na całym świecie, oferuje pracę dla:

OPERATORÓW procesu produkcji wyrobów gumowych,

 

Wymagania dot. kandydatów:

- mile widziane osoby z doświadczeniem w formowaniu wtryskowym

- umiejętność uczenia się i rozumienia procesów produkcyjnych

- chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- umiejętność pracy w zespole

 

Główne zadania:

- obsługa procesu produkcji wyrobów gumowych

- współpraca z innymi pracownikami tworzącymi skuteczny zespół produkcyjny

 

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa+ premie produkcyjne oraz frekwencyjne

- stałe zatrudnienia na umowę o pracę, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiet zdrowotny

-praca 3-zmianowa ( 8 godz.)

Miejsce Pracy: FIBRAX SANOK SP. z o.o. przy ul. Okrzei 3, 38-500 Sanok

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na poniższy adres e-mail, w temacie "CV- praca dla Operatora”, bądź złożenie aplikacji osobiście w siedzibie firmy.

E-mail: md@fibraxsanok.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz zapoznałem się z Klauzulą informacyjną dot. Ochrony Danych Osobowych zawartą w ogłoszeniu o pracę”

Klauzula informacyjna dot. Ochrony Danych Osobowych:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest Spółka Fibrax Sanok, przy ul. Okrzei 3, 38-500 Sanok, dane kontaktowe: md@fibraxsanok.com.pl
przetwarzanie danych osobowych będzie wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę.
Jeśli kandydat wyrazi dodatkową zgodę, również w celu przyszłych rekrutacji.
Kandydat ma prawo wglądu do podanych danych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie oraz podanie danych nastąpiło dobrowolnie. Natomiast brak zgody
spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.

Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 1 roku, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji. Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami.


Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Inne
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Inne


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie