Operator Maszyn fabryka mebli

#ID: 30305

Producent mebli dziecięcych Bellamy zatrudni pracowników do fabryki w Zagórzu.

Zakres obowiązków

•  Praca na maszynach i ich ustawianie

•  Nie jest wymagana znajomość konkretnych maszyn ale wymagane jest doświadczenie w pracy i przezbrajaniu prostych maszyn w innych branżach

•  Doświadczenie w obsłudze CNC jest mile widziane

Oferujemy

•  Jak chcesz się rozwijać mamy dla ciebie szkolenia z obsługi trudniejszych maszyn i możliwości szybkiego awansu

• Praca dla kobiet i dla mężczyzn – dopasowana do możliwości każdego z osobna

• Póki co praca na 1 zmianę od 7-15 ale potencjalnie uruchamiane będą 2 zmiany (bez nocek i weekendów)

Wymagania konieczne

• Chęć podjęcia pracy w długim okresie (preferujemy osoby nie korzystające z urlopów bezpłatnych)

•  Dokładność i staranność

Wymagania mile widziane (nie konieczne)

• Osoba niepaląca

• Historia stabilnego zatrudnienia u innych pracodawców z możliwością zapytania

o referencje

Proszę wysyłać CV na adres rekrutacja@bellamy.pl lub dzwonić 512078704

Cena: 4300zł