Praca dla 2X pracownika fizycznego; 1X pilarza; 2X kierowcy C+E

#ID: 33273

Zatrudnimy osoby na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń do drewna

PILARZ

Kierowca kat. C+E

Firma SM Green Company poszukuje osoby na stanowisko: Operator maszyn do drewna

możliwość przyuczenia

Twój zakres obowiązków:

1. obsługa maszyn i urządzeń do drewna,
2. gotowość do pracy w systemie zmianowym
3.mile widziana umiejętność posługiwania się piłą spalinową
4. dbanie o należyty stan parku maszynowego oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Nasze wymagania:
• Rzetelność, sumienność oraz chęci do pracy.
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• wsparcie doświadczonych współpracowników,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres
sm_green_company@op.pl

Kontakt telefoniczny: 510 728 334

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz.1182 ze zm.).”