praca dla przedstawiciela handlowego

#ID: 35577

Firma CENTURION-R SP. Z O.O. z siedzibą w Sanoku zatrudni pracownika na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis Stanowiska:

  • Bezpośrednia obsługa handlowa punktów sprzedaży na powierzonym terenie.
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych na przydzielonym obszarze rynku.

Wymagania:

  • Umiejętności handlowe (min. pół roku).
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami.
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu.
  • Prawo jazdy B.
  • Mile widziana znajomość języka słowackiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon).
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem "przedstawiciel handlowy" na adres e-mail: kadry@centurion.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Lipińskiego 109.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Centurion-R sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku dla celów obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Centurion-R sp. z o.o.