Specjalista ds. Remontów Przemysłowych

#ID: 35915

Zakres obowiązków:

·       Praca przy projektach związanych z montażem i remontem linii produkcyjnych;

·       Opracowywanie budżetu realizacyjnego projektów;

·       Przygotowywanie raportów z postępu prac;

·       Bieżąca praca i czytanie projektów technicznych, opisów, itd.;

·       Praca z zespołami realizacyjnymi na budowie;

·       Kontakt z przedstawicielami klienta na płaszczyźnie rozmów technicznych i ustaleń komercyjnych.

Wymagania:

·       Wykształcenie kierunkowe;

·       Praktyka i wiedza techniczna umożliwiająca rzetelne zarządzanie projektem;

·       Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, opisów projektów, schematów P&ID, itp.

·       Obsługa programów AutoCad i MS Office;

·       Wysokie umiejętności analitycznego myślenia;

·       Dyspozycyjność, rzetelność, systematyczność, stanowczość;

·       Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

·       Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·       Pracę w pozytywnej atmosferze;

·       Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego;

·       Możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń;

Firma Seba Industries powstała w 1997r. Jako spółka funkcjonujemy od 2019 r. Siedziba firmy znajduje się w Sanoku w woj. podkarpackim. Nasze doświadczenie zostało zdobyte na przestrzeni wielu lat oraz przy wdrażaniu pokaźnej ilości projektów zarówno w kraju jak i zagranicą m.in. Niemczech, Holandii, Australii.

Zajmujemy się montażem konstrukcji stalowych, spawaniem urządzeń ze stali nierdzewnej, oraz serwisowaniem urządzeń elektroniki oraz automatyki przemysłowej, projektowaniem systemów automatyki przemysłowej, montażem instalacji elektrycznych, automatyki, tras kablowych, prefabrykacją, montażem i uruchomieniem szaf sterowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz ze wskazaniem w temacie nazwy stanowiska na adres biuro@sebaindustries.pl

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SebaIndustries Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)”.