Działka rolna 98,65 ar Uherce Mineralne

Data dodania: 2022-07-22 05:02:48
#ID: 37644

Działka rolna 98,65 ar Uherce Mineralne

Olszanica – 6 km., Lesko – 8 km., Solina – 10 km., Polańczyk – 16 km., Ustrzyki Dolne – 20 km., Sanok – 25 km., Rzeszów 100 km.  Do sprzedania działka rolna o powierzchni 98,65 ar, położona w miejscowości Uherce Mineralne, w gminie Olszanica, w powiecie leskim.

Działka w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach ok.: 243 m x 41 m., płaska, niezadrzewiona, z dobrą ekspozycją słoneczną. Klasa ziemi – ŁIV.  Dojazd do nieruchomości drogą polną, gminną. Droga dojazdowa krzyżuje się z ciekami wodnymi (wody płynące), dlatego planując inwestycję budowlaną konieczne będzie uzyskanie służebności przejazdu od Wód Polskich. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Media na sąsiednich działkach: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja.

Piękna łąka w sielskim, zacisznym regionie Bieszczadów, z panoramą na okoliczne wzniesienia. Punkt wypadowy nad Zalew Soliński i na górskie wędrówki. W pobliżu liczne atrakcje regionu, m.in.  zapora wodna i kolej linowa w Solinie, centrum wypoczynku wodnego w Polańczyku, drezyny rowerowe, Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła oraz lokalny browar rzemieślniczy Ursa Maior w Uhercach Mineralnych, szlaki piesze i rowerowe na Paśmie Żukowa, ośrodki narciarskie w Olszanicy, Weremieniu i Ustrzykach Dolnych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

+48 13 492 41 61

e-mail.: joanna.skrzypinska@mm360.eu

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 320000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie