Kierownik utrzymania ruchu

#ID: 37652

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości i bezpieczeństwa pracy maszyn produkcyjnych.

  • Nadzór oraz organizacja bezpiecznej pracy podległego zespołu.

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną wszystkich maszyn i urządzeń

  • Zapewnienie terminowości w usuwaniu awarii maszyn..

  • Nadzór nad zewnętrznymi serwisami maszyn i urządzeń.

  • Wycena oraz zamawianie części do maszyn i urządzeń.

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

  • Nadzór nad pojazdami firmowymi.

  • Nadzór nad magazynem części zamiennych.

  • Pomoc w prowadzeniu nowych inwestycji.

Podstawowe wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość pakietu OFFICE

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i odpowiedzialność

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość programu SolidWorks

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ciekawą pracę w firmie o ustalonej pozycji rynkowej

  • Wsparcie doświadczonej kadry

  • Odpowiednie narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info@polsal.com.pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy - Brzozów, ul. Rzeszowska 10.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.