NOWE 4 POKOJOWE 64m MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W SANOKU

Data dodania: 2023-01-05 20:47:56
#ID: 40723

NOWE 4 POKOJOWE 64m MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W SANOKU

OFERTA WAŻNA DO KOŃCA STYCZNIA !!!

tel. +48 797 678 797

Mieszkanie jest zlokalizowana w Sanoku, przy ul. Stefana Batorego – w odległości 3 km od samego serca miasta. Do rynku można dotrzeć samochodem w mniej niż 7 minut, korzystając z pobliskiej drogi krajowej nr 28. To znakomite rozwiązanie dla tych osób, które chcą pełnymi garściami czerpać z atutów dużego miasta, jednocześnie ciesząc się zdrowym klimatem zielonej okolicy.

Położenie mieszkania zapewnia bardzo komfortowy i szybki dostęp do wielu przydatnych na co dzień lokalizacji. Najbliższe sklepy, markety oraz Galeria Sanok to tylko kilka minut jazdy samochodem. Niedaleko także poczta, paczkomat, punkt DHL i DPD, szpital, przychodnia, apteka, obiekty kulturalne, lokale gastronomiczne oraz punkty usługowe. Podróżowanie po całym regionie ułatwia nie tylko bliskość kluczowych tras dojazdowych, ale również znajdująca się blisko inwestycji stacja kolejowa i przystanki autobusowe.
Mieszkanie na osiedlu „Bliźniaki Przemyska” to kameralna inwestycja, obejmująca 4 budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 8 mieszkań. Mieszkanie na parterze ma 63,84 m² powierzchni użytkowej, na której mieszczą się m.in. 4 ustawne pokoje. Z sypialni oraz salonu wychodzi się na  tarasu i zielony ogródek.

Mieszkanie zostało wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych materiałów. Zadbano o doskonałą izolację termiczną i akustyczną. W projekcie wykorzystano duże okna balkonowe, dzięki czemu do każdego pokoju wpada mnóstwo naturalnego światła. Ponadto mieszkanie zostało wyposażone w rolety elektryczne.
Na całej powierzchni lokalu zainstalowano ogrzewanie podłogowe wraz ze sterownikami pokojowymi. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

To mieszkanie będzie znakomitym wyborem dla młodych par, rodzin z dziećmi, starszych małżeństw oraz wszystkich tych osób, które szukają komfortowej przestrzeni w lokalizacji, zapewniającej codzienną wygodę.

Wysoki standard deweloperski - klucze gotowe do odebrania

CENA 446 880 zł 

ZADZWOŃ I UMÓW SPOTKANIE WARTO !!! 

Katarzyna 797 678 797

Cena: 7000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Mieszkania
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Mieszkania


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie