Na sprzedaż działka 68,72 ar z budynkami przemysłowymi w Lesku

Data dodania: 2023-01-11 09:25:50
#ID: 40821

Na sprzedaż działka 68,72 ar z budynkami przemysłowymi w Lesku

Na sprzedaż działka o powierzchni 68,72 ar, zabudowana trzema budynkami usługowymi o powierzchni zabudowy 223 mkw., 96 mkw. oraz 69 mkw., położona w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie w Lesku przy ulicy Unii Brzeskiej. Usytuowanie bezpośrednio przy drodze krajowej 84, przy wyjeździe w kierunku Ustrzyk Dolnych i przejścia granicznego w Krościenku.

Budynki murowane, do generalnego remontu. Teren działki objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem w większości powierzchni pod zaplecze spółdzielni mieszkaniowej (UI), jak również pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i związaną z nią zabudową gospodarczą  (MN1) oraz pod zabudowę garaży osiedlowych (KG). Działka ogrodzona, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. Media miejskie: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja.

Doskonała lokalizacja w mieście. Teren atrakcyjny inwestycyjnie. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, garaże, bloki mieszkalne. Wjazd od drogi krajowej 84.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 

W Naszej agencji:

 

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

 

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 590000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:


Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw. z utwardzonym placem w Grabownicy StarzeńskiejSuzuki Jimny rok produkcji 2000 benzyna /gaz, stan bdbDo wynajęcia lokal 17 mkw. Sanok centrumDom mieszkalny 2-kondygnacyjny w miejscowości Rogi, gmina Miejsce PiastoweDziałka z możliwością uzyskania warunków zabudowy 35,35 ar Pakoszówka, gmina SanokDziałka z warunkami zabudowy 23 ar Pielnia, gmina ZarszynWynajem krótko- i długoterminowy - kawalerka na parterze, Sanok WójtostwoDziałka z warunkami zabudowy Wujskie 96 arNowe mieszkania w stanie deweloperskim Sanoczanka - Sanok Wójtostwo, ul. KwiatowaNa sprzedaż budynek o pow. użytkowej 2008 mkw. Sanok PosadaDo wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 130 mkw. w SanokuNa sprzedaż obiekt użytkowy mieszkalny 800 mkw. Zagórz Zasław Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie 42 mkw. w SanokuDom całoroczny w stanie deweloperskim Polańczyk gmina SolinaDziałka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy 89,19 ar Uherce MineralneDom drewniany 86 mkw. na działce 25,11 ar w Grabownicy Starzeńskiej Dom całoroczny z dużym potencjałem w Solinie Lokal handlowo-usługowy 300 mkw. na pierwszym piętrze w SanokuDo wynajęcia lokal 60 mkw. Lesko ul. MoniuszkiMieszkanie na parterze 41,5 mkw. Nowy ZagórzDo wynajęcia pawilon handlowo-usługowy 60 mkw. Średnia Wieś Na sprzedaż lub wynajem obiekt handlowo-usługowy 371 mkw. w Bieszczadach, Uherce MineralneLokal mieszkalny 71,35 mkw. na parterze z ogródkiem w ZagórzuNa sprzedaż działka 68,72 ar z budynkami przemysłowymi w LeskuZamienię dom pod Warszawą na dom w okolicach Sanoka lub Bieszczadach


Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie