Łóżko rehabilitacyjne - wyanjem

Data dodania: 2023-02-01 07:57:34
#ID: 41226

Łóżko rehabilitacyjne - wyanjem

Chcesz zapewnić schorowanemu członkowi rodziny wysoki stopień bezpieczeństwa i mobilności, a także komfort i wygodę w trakcie leczenia? Oferujemy Państwu łóżka rehabilitacyjne, dzięki którym będziecie mogli zapewnić swoim bliskim komfort i bezpieczeństwo w trudnych chwilach choroby.
Wysoki koszt zakupu często decyduje o miesiącach męczenia się na kanapach i innych łóżkach nie przystosowanych do opieki. Zdecyduj się na oferowany przez nas wynajem łóżek rehabilitacyjno-pielęgnacyjnych. W naszej wypożyczalni przy ulicy Jagiellońskiej 56 znajdziesz łóżka medyczne z możliwością regulacji wysokości, kąta nachylenia oraz poszczególnych części zgodnie z potrzebami. Poprzez zastosowanie siłowników elektrycznych sterowanych za pomocą pilota przewodowego możemy dowolnie skonfigurować ustawienia łóżka.
Wynajęty z naszej oferty sprzęt możesz otrzymać w ramach organizowanej przez nas dostawy pod wskazany adres na terenie województwa podkarpackiego. Zapewniamy również wniesienie montaż oraz pełen instruktaż użytkowania łóżka.
Podstawowe cechy naszych łóżek: drewniana obudowa, odporne na uszkodzenia mechaniczne kształtowniki, elektryczne sterowanie czterema sekcjami: pleców, ud, podudzia oraz zmiana wysokości.
Służymy fachową pomocą w kwestii wyboru i właściwego użytkowania poszczególnych urządzeń. Zapewniamy transport.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 16.00
Choroba, niepełnosprawność są zawsze wyzwaniem. Jesteśmy gotowi aby Ci w nim pomóc!

Cena: 130zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Zdrowie i uroda
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Zdrowie i uroda


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie