Koncentrator tlenu

Data dodania: 2023-02-01 07:59:56
#ID: 41227

Koncentrator tlenu

Invacare Platinum S to stacjonarny koncentrator tlenu bardzo dobrze sprawdzający się zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Połączenie wysokiej jakości wykonania i kompaktowych wymiarów oraz bardzo dobrych parametrów istotnych dla komfortowej tlenoterapii sprawiają, że jest to jeden z popularniejszych koncentratorów na polskim rynku.
CECHY STACJONARNEGO KONCENTRATORA TLENU:
Invacare Platinum S to stacjonarny koncentrator tlenu najwyższej jakości wyposażony w zaawansowany system czujników informujących o zawartości tlenu oraz ostrzegających o problemach z zasilaniem i poziomem ciśnienia.
Dodatkowym atutem urządzenia jest stosunkowo niski poziom głośności, który sprawia, że sprzęt nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu i nie skupia na sobie nadmiernej uwagi. Wysoka koncentracja tlenu wynosząca nawet 95% umożliwia efektywną tlenoterapię w warunkach domowych przez całą dobę.
Wynajęty z naszej oferty sprzęt możesz otrzymać w ramach organizowanej przez nas dostawy pod wskazany adres na terenie województwa podkarpackiego.

Cena: 200zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Zdrowie i uroda
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Zdrowie i uroda


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie