KONSULTANT T-MOBILE GALERIA SANOK

#ID: 4755

Poszukujemy kandydata na stanowisko KONSULTANTA T-MOBILE w GALERII SANOK

 Zakres obowiązków osoby zatrudnionej:

• profesjonalna obsługa Klientów T-Mobile Polska w Galerii Sanok

• sprzedaż i doradztwo w zakresie świadczonych
usług

• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

• uśmiech i dobre podejście do pracy

Wymagania:

• dyspozycyjność

• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu
kontaktów

• dobra organizacja pracy

• umiejętność pracy w zespole

• pozytywne nastawienie i chęci do pracy

Wybranym kandydatom oferujemy:

• stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę

• pracę w młodym, dynamicznym zespole

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w silnie
rozwijającej się firmie

• możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
rozwoju zawodowego

• motywujący system wynagrodzeń
(podstawa+premia)

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

Rekrutacja090@wp.pl

do cv prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia
10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)
oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))