PIZZER - HOTEL WIKI SANOK

#ID: 51762

PIZZER- Hotel Wiki Sanok

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Pozytywnego nastawienia i chęci do pracy
  • Utrzymania czystości w miejscu pracy
  • Umiejętności pracy w kuchni
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Poszukujemy osób do dłuższej współpracy

CO OFERUJEMY:

  • Prace w komfortowych warunkach na nowym sprzęcie gastronomicznym
  • Zniżki i premie pracownicze
  • Praca w systemie zmianowym w godzinach 12:00 - 22:00
  • 160 - 200h miesięcznie
  • Możliwość awansu i nabycia nowych umiejętności kulinarnych
  • Umowa zlecenie / umowa o prace / umowa B2B
  • Wynagrodzenie 25-28zł netto na godzinę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Będziesz odpowiedzialny za robienie pizzy, przygotowanie ciasta i
  • Pomoc w przygotowaniu potraw na bankiety i imprezy okolicznościowe
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • Przestrzeganie standardów produkcji oraz receptur potraw
Wymagamy aktualnych badań, przeszkolenie po naszej stronie, praca od zaraz.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

+48 518-876-881

CV PROSZĘ WYSYŁAĆ NA: DD@HOTELWIKISANOK.PL