REKLAMA
REKLAMA

NOWOSIELCE: Jubileusz 150-lecia szkoły podstawowej

SP Nowosielce
24-06-2018 / 24-06-2018
Nowosielce ( Nowosielce, Nowosielce )
wstęp wolny

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Społeczność Szkoły Podstawowej w Nowosielcach ma zaszczyt zaprosić absolwentów, byłych pracowników szkoły i mieszkańców Nowosielec na obchody Jubileuszu 150-lecia istnienia placówki.

Uroczystość odbędzie się dnia 24 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Nowosielcach. W programie:

- 11:00 - uroczysta Msza Święta w intencji absolwentów, pracowników i uczniów SP w Nowosielcach -13:30 - powitanie gości, - 14:00 – prezentacja wspomnieniowa uczniów i absolwentów -14:40 – koncert dzieci i absolwentów SP Nowosielce pod kierunkiem Pana Mieczysława Węgrzyna

- zwiedzanie szkoły;

- biesiada chłopska;

- wieczór wspomnień

W roku 2018 przypada 150 rocznica powstania w Nowosielcach ludowej szkoły podstawowej. To bardzo ważne wydarzenie w historii miejscowości. Działalność szkoły na przestrzeni minionych 150 lat jest nie do przecenienia. Tam gdzie funkcjonuje szkoła tam „tętni życie” nie tylko to codzienne, ale przede wszystkim kulturalne. W roku jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości, nasza społeczność obchodzić będzie jubileusz szkoły. To szczególny zbieg rocznic, dlatego jest nam miło zaprosić absolwentów i byłych pracowników na obchody tego ważnego dla naszej społeczności wydarzenia.

nowosielceZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ