Wycięte drzewa przy Skansenie

ID zgłoszenia: 58
Dodano: 2022-04-19 08:51:19
Kategoria: Interwencje
Miasto: Sanok
Portal:
Status zgłoszenia: Zakonczone
Opis zgłoszenia:

Witam

Wracając na Wielkanoc do domu wybrałem się na spacer do "sosenek", gdy przechodziłem obok Skansenu zobaczyłem coś co zepsuło cały spacer. Przy skansenowym parkingu wycięto stare piękne drzewa (co najmniej 5 sztuk), moje zdziwienie było ogromne ponieważ nie mogłem dopatrzeć się celu w jakim zostały wycięte. Nie wyglądały jakby miały tam w czymkolwiek przeszkadzać, a wręcz przeciwnie można było dzięki nim zaparkować auto w cieniu. Teraz wygląda to okropnie, okolice Skansenu które słyną z pięknej natury zaczynają zamieniać się w betonową puszczę. Kawałek po kawałku ktoś wytnie wszystkie drzewa w okolicy. 

Chciałbym poznać przyczyny i podstawy tej wycinki.


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)