REKLAMA

7-latek został pogryziony przez psa

HOCZEW. 7-letni chłopiec został pogryziony przez psa należącego do jego dziadka. Dziecko z poranioną twarzą trafiło do szpitala. Prawdopodobnie wcześniej drażniło zwierzę rzucając w niego kamieniami. Policjanci z Leska wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po godz. 16, dyżurny Policji z Leska przyjął zgłoszenie o pogryzieniu przez psa 7-letniego chłopca. Do zdarzenia doszło w Hoczwi. Chłopcem opiekowała się jego babcia. W pewnej chwili kobieta usłyszała krzyk wnuka i zobaczyła, że został on zaatakowany przez psa. Błyskawicznie odciągnęła zwierzę i zaopiekowała się poranionym dzieckiem.

Policjanci ustalili, że owczarek niemiecki był trzymany na łańcuchu. Prawdopodobnie chłopiec wcześniej drażnił zwierzę rzucając w jego kierunku kamieniami.Gdy podszedł zbyt blisko, zwierzę go zaatakowało. 7-latek ma rany szarpane na twarzy, ale jego życiu nic nie zagraża. Przebywa w szpitalu. Ustalono, że owczarek był szczepiony. Lescy policjanci wyjaśniają szczegóły tego zdarzenia.
KWP

31-08-2010
Poprzedni artykuł:
«


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.