7-latek został pogryziony przez psa

HOCZEW. 7-letni chłopiec został pogryziony przez psa należącego do jego dziadka. Dziecko z poranioną twarzą trafiło do szpitala. Prawdopodobnie wcześniej drażniło zwierzę rzucając w niego kamieniami. Policjanci z Leska wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po godz. 16, dyżurny Policji z Leska przyjął zgłoszenie o pogryzieniu przez psa 7-letniego chłopca. Do zdarzenia doszło w Hoczwi. Chłopcem opiekowała się jego babcia. W pewnej chwili kobieta usłyszała krzyk wnuka i zobaczyła, że został on zaatakowany przez psa. Błyskawicznie odciągnęła zwierzę i zaopiekowała się poranionym dzieckiem.

Policjanci ustalili, że owczarek niemiecki był trzymany na łańcuchu. Prawdopodobnie chłopiec wcześniej drażnił zwierzę rzucając w jego kierunku kamieniami.Gdy podszedł zbyt blisko, zwierzę go zaatakowało. 7-latek ma rany szarpane na twarzy, ale jego życiu nic nie zagraża. Przebywa w szpitalu. Ustalono, że owczarek był szczepiony. Lescy policjanci wyjaśniają szczegóły tego zdarzenia.
KWP

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."