Kolejne sukcesy zawodników RING-u MOSiR Sanok

30-11-2010

Ośmiu zawodników RINGU MOSIR wzięło udział w turnieju w Zamościu i czterech zajęło I miejsce, trzech drugie. W wadze 41,5 kg. Mateusz  Krawiec zdecydowanie 3:0 zwyciężył Sebastiana Szymusia – Sport Club Lublin.

Bardzo ładny pojedynek stoczył Adrian Mularz 69 kg. z Mirosławem Rapą z Rocky Krasnystaw zwyciężając jednogłośnie na punkty. W walce finałowej wygrał z kolegą z drużyny Adrianem Tylką.

Kategorię półciężką wygrał Grzegorz Reszetar. W półfinale pokonał Kilianczyka z II LO Chełm, a w finale Piotra Żyłkę z Ringu Sanok.

W wadze ciężkiej mieliśmy dwóch zawodników. W półfinale Daniel Sumiński przegrał z gospodarzem Ciuraszkiewiczem 0:3. W pojedynku o I miejsce Piotr Lalik wziął rewanż za Daniela i wygrał jednogłośnie. Swoją walkę przegrał Mateusz Biskup 75 kg z Markiem Szukutą z Boxing Sokółka. Była to pierwsza walka naszego zawodnika.
- Turniej uważam za bardzo udany, chłopcy toczą wyrównane pojedynki i robią duże postępy - stwierdził Bronisław Krawiec, trener RING-u MOSiR Sanok.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.